0

SLS: Domaćini stoprocentni, ‘poker’ Radničkog protiv Napretka (VIDEO)

Objavljeno: 19.10.19 u 19:57

Interesantno deluje podatak da su svi domaćini ovog popodneva u Superligi Srbije bili uspešni.

Najubedljiviji je bio Radnički iz Niša koji je na svom ‘Čairu’ savladao Napredak iz Kruševca sa čak 4:1 (3:0). Milorad Kosanović umeo je protiv svog bivšeg kluba.

‘Meraklije’ su povele već u šestom minutu kada je Nervin Haskić izveo odličan solo prodor kojim je izašao sam ispred golmana i lako ga savladao.

Potom je drugi bio delo Stefana Mihajlovića u 16. minutu posle šuta Nome i odbitka od golmana, a i treći gol u 36. minutu  bio je delo Mihajlovića.

Tu je meč bio rešen, a Napredak je do počasnog pogotka stigao u 83. minutu kada je strelac bio Nemanja Kojić. Ipak, posle samo tri minuta Erik Jirka je bio strelac za domaćina za konačnih 4:1.

TSC je počeo da gubi korak, pa je posle Surdulice, poražen i u Ivanjici. Javor je bio bolji rezultatom 3:2, iako su gosti iz Bačke Topole vodili sa 2:1 na poluvremenu.

TSC je poveo u 11. minutu preko Grabeža, da bi izjednačio Krnić u 23. a novo vođstvo gostima doneo je Milićević četiri minuta pre odlaska na odmor.

Međutim, u drugom poluvremenu došlo je do preokreta. Najpre je novo poravnanje doneo Kuveljić u 60. minutu, da bi u 86. Maričić doneo trijumf Javoru od konačnih 3:2.