SERIJA A: Juventus dobio Bolonju, ali je sve bilo u senci Siniše Mihajlovića! (VIDEO)

Objavljeno: 19.10.19 u 22:55

Srpski stručnjak naišao je na srdačan doček od strane navijača u Torinu.

Znamo dobro da je Siniša Mihajlović često bio na udaru navijača Juventusa koji su ga u više navrata nazivali ‘ciganinom’, ove večeri viđena je potpuno drugačija slika.

Ceo stadion dočekao ga je ovacijama, a pozdravio ga je srdačno Maurisio Sari, dok je Kristijanu Ronaldu uručen dres sa brojem 700 zbog nedavnog tog dostignutog broja golova u karijeri.

Kada je reč o samom meču, upravo Ronaldo je u 19. minutu doveo Juve u vođstvo, ali je samo sedam minuta kasnije Mbaje izjednačio na 1:1 za Bolonju.

Meč je prelomio Miralem Pjanić u 54. minutu, kada je izuzetno pogodio sa ivice kaznenog prostora, ali je u 93. minutu viđena sporna situacija koja je odlučila ishod.

De Liht je igrao rukom ispred svog gola, ali ni sudija ni VAR nisu dosudili penal za goste, iako je bilo elemenata.