0

PREMIJER LIGA: Kristal Palas dobro prošao samo sa dva primljena gola od Sitija

Objavljeno: 19.10.19 u 21:17

Mančester siti je rutinski trijumfovao u meču protiv Kristal Palasa rezultatom 2:0 (2:0).

‘Građani’ su ponovo bili dominantni tokom svih 90 minuta, igrali su svoju karakterističnu igru i kada je tako, tim Pepa Gvardiole nema nikakvih problema.

Protiv Palasa su napadali i stvarali šanse tokom celog meča, a dva su postigli u razmaku od tri minuta.

Najpre je Gabrijel Žesus postigao gol za vođstvo u 39. minutu, a potom je samo stotinak sekundi kasnije David Silva povisio na 2:0 i kasnije je Siti samo odradio posao za nova tri boda.

Luka Milivojević je odigrao ceo meč za domaći tim, ali se osim žutog kartona, nije previše istakao.