0

POVREDA JE PROŠLOST: Novi gol Dušana Tadića, a potom smo videli evrogol! (VIDEO)

Objavljeno: 19.10.19 u 21:50

Reprezentativac Srbije vratio se u tim Ajaksa golom u pobedi protiv RKC-a od 2:1.

Kapiten Ajaksa je početkom drugog poluvremena načeo vrlo borbeni RKC, tako što je iskoristio centaršut Desta.Tadiću je ovo peti pogodak ove sezone u holandskoj Erediviziji.

‘Kopljanici’ su se mučili u ovom meču, iako su bili veliki favoriti, a domaćin je u 63. minutu stigao i do izjednačenja golom Bakarija.

Da se ne desi iznenađenje, pobrinuo se Kvinsi Promes, koji je u 76. minutu postigao evrogol.