0

PLS: Smederevo nakon preokreta do treće pobede u nizu, goleada Sinđelića i Budućnosti!

Objavljeno: 14.10.19 u 18:40

U 14. kolu PLS danas su odigrane dve utakmice, u oba meča slavio je domaćin.

Smederevo je nakon zaostatka na poluvremenu uspelo da slavi protiv favorizovanog Kabela, dok je u duelu Sinđelića i Budućnosti iz Dobanovaca viđena prava goleada u drugom poluvremenu

Smederevo – Kabel 2:1

Fudbaleri Smedereva zabeležili su treću pobedu u nizu, ovog puta bili su bolji od Kabela koji nakon 14. kola zauzima četvrtu poziciju. Nije meč baš najbolje počeo po domaćina, poveli su igrači Kabela preko Zorana Karača u 14. minutu, a u drugom poluvremenu na scenu su stupili domaći koji su zaigrali znatno bolje. Prvo je Nikola Đorđević u 58. minutu doneo izjednačenje, a potom u 74. minutu isti igrač doneo je i konačnu pobedu Smederevu.

Sinđelić – Budućnost D 3:2

Poslednjeplasirana Budućnost gostovala je Sinđeliću u Beogradu. Ljubiteljima fudbala priređena je lepa fudbalska predstava u kojoj je slavio domaćin. Pavle Radunović doneo je domaćima radost golom u 5. minutu. Da bi Vasilije Đurić povisio na 2:0 u 56. minutu meča. U 71. minutu poravnao je Đurađ Dobrijević, a izjednačenje je gostima doneo Stefan Vukić u 81. minutu. Vasilije Đurić je drugim golom na meču tri minuta kasnije postavio konačan rezultat 3:2.