3

‘NEMAM VIŠE ŠTA DA PRIČAM’: Evo šta je Stojković rekao o penalu za Voždovac… (VIDEO)

Objavljeno: 06.10.19 u 22:25

Golman i kapiten Partizana bio je ogorčen posle utakmice u kojoj je Partizan poražen sa 1:2 od Voždovca na stadionu u Humskoj.

Voždovac je slavio golom u 96. minutu, ali se velika prašina podigla zbog situacije u 28. minutu kada je Aleksandar Stanisavljević pao u kaznenom prostoru, a sudija Momčilo Marković je dosudio jedanaesterac.

Žestoko je zbog toga reagovao na terenu Vladimir Stojković, a posle utakmice bio je prilično ogorčen i bez energije.

– Nemam zaista više šta da kažem, mislim da nije ni potrebno više ništa da pričam. Naišli smo na jednu ekipu koja je po mom mišljenju jedna od najboljih u ligi, tako da eto to je to – rekao je kratko Stojković.