0

PREMIJER LIGA: Rasulo u Totenhemu, sad i Brajton očerupao ‘pevce’ (VIDEO)

Objavljeno: 05.10.19 u 15:34

U prvom meču 8. kola Premijer lige Brajton je na svom terenu sa 3:0 demolirao Totenhem, čime se agonija Hotspura’ nastavila.

Nema kraju rasula u Totenhemu. Posle sedmice na svom terenu od Bajerna, Hotspur je sada kao gost dobio trojku od Brajtona.

Igrao se 3. minut kada je posle centaršuta sa leve strane golman Ljoris pogrešio, ispustio loptu koju je Maupej spustio u mrežu – 1:0. Tom prilikom francuski čuvar mreže je doživeo tešku povredu i zamenio ga je Gazaniga.

Do kraja prvog dela igre Totenhem je izvadio još jednu loptu iz mreže. Strelac gola bio je Konoli u 32. minutu. Tačku na Hotspur stavio je Konoli u 65. minutu kada je dobio sjajnu loptu od Danka.

Agonija Totenhema se nastavlja, nadamo se da će duže potrajati zbog našeg predstavnika u Ligi šampiona Crvene zvezde.