PLS: Metalac siguran protiv Kolubare, Kabel savladao Zemun, Smederevo u naletu! (VIDEO)

Objavljeno: 05.10.19 u 21:49

Preostalim mečevima Prve lige Srbije završeno je 12. kolo PLS.

Metalac – Kolubara 2:1

Poraz od Zlatibora u prethodnom kolu nije mnogo uzdrmao Metalac koji je danas u poslednjem meču 12. kola savladao Kolubaru i zadržao drugu poziciju na tabeli. Nikola Grbović doneo je vođstvo Metalcu u 57. minutu. Igor Savić je u drugom poluvremenu potvrdio dobru igru Metalca i povisio na 2:0, konačan rezultat 2:1 postavio je Dejan Đenić golom u 60. minutu.

Kabel – Zemun 2:0

Domaći tim prikazao je sigurnu igru i već u prvom poluvremenu rešio je Kabel meč. Zoran Karač postigao je prvi gol u 29. minutu, a Milovan Petrić je povisio na 2:0 golom u 44. minutu.

Smederevo – Radnički P. 1:0

Smederevo je došlo do treće pobede u nizu. Ovoga puta žrtva je Radnički iz Pirota. Jedini gol na meču postigao je Slađan Rakić u 51. minutu.

Zlatibor – OFK Žarkovo 1:1

Zlatibor je dočekao OFK Žarkovo. Gosti su do vođstva došli golom Nikole Bogdanovskog u 38. minutu. U drugom poluvremenu Maksim Aremčuk Aleksandrovič poravnao je rezultat golom u 83. minutu.