0

LA LIGA: Real slavio, Modrićev prvenac u sezoni, Jović meč gledao sa klupe

Objavljeno: 05.10.19 u 18:30

Fudbaleri Real Madrida ponovo liče na tim. Uspeli su Madriđani da slave protiv Granade sa 4:2.

Ponovo je Luka Jović meč gledao sa klupe, ali su igrači Reala odgovorili zadatku. Karim Benzema je nastavio sa golgeterskim nizom, te niko ne može da krivi Zidana za taj potez.

Već u drugom minutu meča Karim Benzema matirao je golmana Granade. Benzema je proigrao Francuza na petercu rivala, a njemu nije bilo teško da zatrese mrežu za 1:0. Tačku na prvi deo utakmice stavio je Eden Azar fantastičnim pogotkom. Istrčao je golman gostiju, koga je Azar lobovao sa ivice kaznenog prostora.

Prvim pogotkom u sezoni Luka Modrić je u 61. minutu povećao prednost Madriđana. Golčinom se upisao hrvatski reprezentativac. Desetak minuta kasnije Granada je dobila šansu sa smanji minus sa bele tačke i nije prokockala poklon. Već u 77. minutu bilo je 3:2. U drugom minutu sudijske nadoknade vremena Rodrigez, koji je zamenio Bejla, rešio sve dileme i overio pobedi od 4:2.