0

LA LIGA: Osasuna potopila ‘žutu podmornicu’ Brašanac igrao!

Objavljeno: 05.10.19 u 23:08

Osasuna je ‘potopila žutu podmornicu’ u osmom kolu Primere. Oni su ostvarili pobedu u Pamploni gde su savladali Viljareal sa 2:1.

Viljareal je  je već u petom minutu stigao do vođstva kada je Pau Tores pospremio loptu iza leđa Rubena.U ujednačenom meču Domaćin je golom Fakunda Ronkalja udarcem sa preko 20 metara došao je do izjednačenja u 46. minutu

Domaći se nisu zadovoljili remijem, već su u 79. minutu Došli do kompletnog preokreta kada se Čimi Avilja odlično snašao u kaznenom prostoru „žute podmornice“ i pogodio na veliku radost domaće publike.Srpski internacionalac Darko Brašanac odigrao je poslednjih deset minuta u pobedi svog tima.

Osasuna se tako našla na 11. mestu sa 11 poena, dok je Viljareal deveti sa isto toliko bodova.