0

LIGA ŠAMPIONA: Bajern očerupao ‘pevce’ u Londonu, Dinamo poražen u Mančesteru, Juve ubedljiv protiv Nemaca (VIDEO)

Objavljeno: 01.10.19 u 23:39

Osam utakmica Lige šampiona odigrano je u današnjem programu. Uzbudljivo je bilo u grupi B.

Na osam utakmica ‘palo’ je 28 pogodaka, a dobar deo zasluga za uspešno golgetersko veče ide Bajernu koji je demolirao Totenhem usred Londona sa 7:2.

U drugoj utakmici grupe B lige šampiona Totenhem je dočekao ekipu Bajerna. Gostujući igrači ponizili su ekipu iz Londona i došli su do ubedljive pobede od 7:2 koja Crvenu zvezdu stavlja na drugo mesto u grupi nakon dva kola.

Poveli su domaći igrači preko Son Heung Mina u 12. minutu. Džošua Kimih izjednačio je samo tri minuta kasnije, a do kraja poluvremena Robert Levandovski uspeo je da donese preokret Bajernu. U drugom poluvremenu na terenu je postojao samo jedan tim.

Gnabri je povisio na 3:1 u 53. minutu, a dva minuta kasnije uspeo je da postigne i četvrti pogodak za Bavarce. Kejn je u 61. minutu postigao gol sa bele tačke i smanjio na 4:2, a onda su usledila pet minuta iz pakla za ‘pevce’. Gnabri je postigao svoj treći pogodak u 83. minutu, Levandovski je u 87. povisio na 6:2, a četvrtim pogotkom Gnabri je uspeo da postavi konačnih 7:2.

Fudbaleri Juventusa dočekali su Bajer Leverkuzen u 2. kolu u okviru grupe D. Nakon remija u prvom kolu protiv Atletiko Madrida Juventus je došao do ubedljive pobede.

Iguain je doneo prednost crno-belima u 17. minutu. Gonzalo Iguain je u 62. minutu bio u ulozi asistenta, a Bernardeski je poviso na 2:0, Kristijano Ronaldo je u 89. minutu postavio konačnih 3:0

Mančester Siti dočekao je Dinamo iz Zagreba. Siti je uspeo da slavi uz dosta muka. Nakon što su u prvom poluvremenu mirovale mreže, tim iz Mančestera uspeo je da u 66. minutu razbije odbranu gostiju. Sterling je odlično iskoristio priliku i dodavanje Mareza. Konačan rezultat postavio je Foden na proigravanje Sterlinga u 95. minutu.