0

MAJSTORIJA: Katai postigao novi gol za Čikago, pet minuta mu je bilo dovoljno za magiju (VIDEO)

Objavljeno: 30.09.19 u 09:07

Ipak, ni to nije bilo dovoljno za tim Veljka Paunovića da ostvari trijumf nad Torontom.

Čikago se grčevito bori za plasman u plej-of, ali se čini da mu on izmiče. Protiv Toronta je preko potrebna bila pobeda, ali je meč završen rezultatom 2:2.

Posle prvih 45 minuta nije bilo golova, a onda su u nastavku viđena čak četiri. Goste je u vođstvo doveo Žozi Altidore u 59. minutu, a četiri minuta kasnije u igru je ušao Aleksandar Katai.

I već nakon pet minuta srpski reprezentativac je uspeo da se upiše u listu strelaca, i to na sjajan način. Povukao je loptu u kazneni prostor u svom stilu, potom se namestio na levu nogu i šmekerski, sa puno osećaja, pogodio dalji ugao.

Na taj način je pokrenuo preokret ‘vatrenih’, pošto je u 77. Herbers doneo 2:1 domaćinu, ali je samo nakon tri minuta rezultat ponovo poravnao Gonzales golom iz kornera za konačnih 2:2.