0

SUPERLIGA SRBIJE: Visok let ‘zmajeva’ protiv Inđije, Čuki lepo bilo na severu Srbije

Objavljeno: 29.09.19 u 22:19

Odigrane su još dve utakmice Superlige Srbije u kojima su pobedile ekipe Voždovca i Čukaričkog, sutra na teren izlaze Javor i Radnik.

Voždovac je danas potvrdio da je ekipa spremna da igra u plej-ofu na proleće. ‘Zmajevi’ su sa 4:1 deklasirali tvrdu ekipu Inđije. Voždovac je na krovu poveo pogotkom Stojčeva već u 3. minutu. Gosti su do izjednačenja mogli da stignu u 24. minutu, ali penal nije iskoristio Rogač.

Ipak, Inđija je izjednačila u 48. minutu, Ilić je asistirao do Tomića, a ovaj pogodio. Heroj ekipe Voždovca bio je Stojčev koji je u 54. minutu ponovo vratio vođstvo domaćinu. Samo devet minuta kasnije Mašović je overio tri boda za ‘zmajeve’. Konačnih 4:1 u nadoknadi vremena postavio je Dević.

Čukarički je kao gost pobedio Spartak u Subotici 1:0. Igrao se 47. minut kada je Kovač asistirao do Kajevića, a ovaj pogodio za 0:1. Novi fudbaler Mančester sitija Tedić je u 55. minutu zaradio drugi žuti karton, to jest crveni. Branio se Čukarički, a Spartak je u 85. minutu takođe ostao bez jednog igrača, pošto je parne kartone zaradio Tekjaški.