0

SUPERLIGA SRBIJE: Bačka Topola i dalje lider, pobeda Voše u Lučanima

Objavljeno: 29.09.19 u 21:15

Tri meča 10. kola Superlige Srbije odigrana su do sada, otalo je još dva koja su u toku, evo razultata.

Iznenađenja danas nije bilo. TSC iz Bačke Topole u Senti je dočekao Rad i slavio sa 2:0. Domaćin je poveo već u 2. minutu, Varga je asistirao do Silađija, a ovaj pogodio 1:0. Bačka Topola je pitanje pobednika rešila u 53. minutu golom Lukića. TSC je ovim trijumfom ostao lider srpskog prvenstva sa 24 osvojena boda, toliko ima i Crvena zvezda sa utakmicom manje, dok je Partizan treći sa bodom manje, ali i utakmicom manje.

TSC BAČKA TOPOLA – RAD (STATISTIKA)

Trojku prati Vojvodina koja je danas slavila u Lučanima protiv Mladosti 2:1. ‘Stara dama’ je povela golom Drinčića u 12. minutu. Mladost je do izjednačenja stigla u 36. minutu preko Bojovića. Posao Vojvodini je olakšan u 38. minutu kada je Radivojević zaradio crveni karton. Dugo su se Novosađani borili sa ‘bunkerom’ Lučanaca, a probili su ga u 85. minutu preko Matića za konačnih 2:1.

MLADOST LUČANI – VOJVODINA (STATISTIKA)

Proleter je u Novom Sadu sa 2:0 savladao Napredak. Tim iz Slane bare do vođstva je doveo Balabanović na asistenciju Tanasina u 9. minutu. U 58. minutu je Mirosavljev promašio penal za Proleter, ali se ispravio u 75. minutu kada je postavio konačnih 2:0.