0

SERIJA A: Pjanić spasio Juve u Breši (VIDEO)

Objavljeno: 24.09.19 u 23:28

U vanrednom 5. kolu Serije A Juventus je kao gost uz dosta muke pobedio novoligaša Brešu 2:1 (1:1).

Mogla je Breša predvođena Balotelijem da napravi čudo, ali… Juventus je u Brešu došao bez Ronalda i mučio se. Domaćin je iskoristio prvu šansu na meču, Romulo je uposlio Donarumu, a ovaj pogodio za 1:0. Bio je to njegov četvrti gol ove sezone.

U 30.minutu je Breša mogla do novog gola. Šut Balotelija iz slobodnog udarca zaustavio je Šćešni. ‘Stara dama’ je do izjednačenja stigla uz dosta sreće, u 40. minutu posle kornera. Kanselor je zatresao svoju mrežu za 1:1.

BREŠA – JUVENTUS 1:2 (STATISTIKA)

Juventus je u 55. minutu mogao do preokreta. Iguain je bio u sjajnoj šansi, ali je Joronen bio na mestu. Ipak, samo osam minuta kasnije crno-beli su stigli do pobede. Pjanić je izveo slobodan udarac, lopta je pogodila živi zid, a Bosanac je još jednom pokušao i pogodio.

Juventus je bar u naredna 24 časa preuzeo lidersku poziciju.