0

SERIJA A: Kolarov i Džeko doneli pobedu Romi, Napoli ubedljiv (VIDEO)

Objavljeno: 22.09.19 u 17:42

Dosta uzbuđenja doneo je nedeljni program Serije A

Sasuolo je dočekao Spal, domaći igrači slavili su ubedljivom pobedom. Balkanci su Romu vodili do pobede protiv Bolonje, a ubedljiv je bio i Napoli.

Sasuolo – Spal 3:0 (STATISTIKA MEČA)

Defrel je odlično pronašao Kaputa u 26. minutu za 1:0, isti igrač je na proigravanje Beradija u 47. minutu uspeo da postigne drugi gol. Upravo sa 2:0 otišlo se na poluvreme. Konačan rezultat postavio je Dankan na proigravanje Beradija u 47. minutu.

Bolonja – Roma 1:2 (STATISTIKA MEČA)

Mirno je bilo u prvom poluvremenu. Kolarov je prelepim slobodnjakom u 49. minutu doneo prednost ‘vučici’. Njegov udarac sa 17 metara završio je pod prečku, a golman domaćih mogao je pogledom samo da isprati loptu u mrežu. Sansone je u 54. minutu sa bele tačke poravnao rezultat. Da bi u 94. minutu Edin Džeko doneo pobedu ekipi Rome.

Leće – Napoli 1:4 (STATISTIKA MEČA)

Fudbaleri Napolija ubedljivo su slavili protiv Lećea na gostovanju u okrivur četvrtog kola Serije A. Poveli su golom Ljorentea već u 28. minutu, da bi sa bele tačke Insinje povisio na 2:0 u 40. minutu. U drugom poluvremenu nastavili su gosti u istom tempu, Ruiz je u 52. minutu povisio na 3:0, da bi Mankosu sa bele tačke smanjio na 3:1. Konačnih 4:1 postavio je Ljorente u 82. minutu.

Sampdorija – Torino 1:0 (STATISTIKA MEČA)

Nakon ne toliko zanimljivog prvog poluvremena došla je Sampdorija do pobede golom Gabiadinija u 56. minutu. Nakon nekoliko nesmotrenih reakcija odbrane usledio je centaršut koji je pronašao Gabiadinija, koji uspeva lepo plasiranim udarcem da postavi konačan rezultat.