0

LALIGA: Karim Benzema doneo ‘minimalac’ Realu, slavio i Atletik Bilbao

Objavljeno: 22.09.19 u 23:54

Poslednje dve utakmica petog kola Primere odigrane su večeras.

Atletik Bilbao je slavio sa 2:0 protiv Alavesa, dok je Real Madrid slavio minimalcem protiv Sevilje.

Atletik Bilbao – Alaves 2:0 (STATISTIKA MEČA)

Garsija je doneo prednost domaćinu u 38. minutu sa bele tačke. Dok je u 72. minutu Miniain postavio konačnih 2:0. Nakon centaršuta lopta se odbija do njega na jedanaest metara od gola, a on nije imao problema da je pošalje u mrežu.

Sevilja – Real Madrid 0:1 (STATISTIKA MEČA)

Tibo Kurtoa je uspeo da sačuva mrežu nakon dužeg perioda, a Real Madrid uspeo je da slavi i koliko toliko donese mir u svlačionicu nakon turbulentnog perioda i neprijatnog rezultata protiv PSŽ-a u Ligi šampiona. Luka Jović bio je u protokolu za meč, ali nije ulazio sa klupe. Dok je jedini gol na meču postigao Karim Benzema na proigravanje Karvahala u 64. minutu.