0

SERIJA A: ‘Pobunjenici’ doneli pobedu Interu u ‘Derbiju dela Madonina’! (VIDEO)

Objavljeno: 21.09.19 u 22:45

U velikom derbiju ‘grada mode’ Inter je ‘formalno’ kao gost savladao Milan na San Siru rezultatom 2:0 (0:0).

Pre samo četiri dana, posle remija sa Slavijom iz Praga (1:1), Marcelo Brozović i Romelu Lukaku su u svlačionici ušli u ozbiljan sukob, a danas su upravo njih dvojica bili glavni protagonisti velike pobede nad gradskim rivalom Milanom.

Posle ne preterano zanimljivog prvog poluvremena, osim poništenog gola Lautara Martineza posle asistencije VAR tehnologije, odluka je pala u drugom delu.

Posle samo četiri minuta igre u nastavku Inter je poveo. Brozović je šutirao sa ivice kaznenog prostora, lopta je zakačila nekog igrača u bloku, prevarila Donarumu i ušla u mrežu Milana.

Inter se za sve pitao u večerašnjem duelu, a potvrdu trijumfa doneo je Romelu Lukaku u 78. minutu meča.

Sjajnim trzajem glavom je pokazao zašto je plaćen 70.000.000 funti i još jednom je bio strelac za nero-azure u Seriji A.