0

PRIMERA: Barselona se raspala u Granadi, ‘ljulja’ se klupa Valverdeu

Objavljeno: 21.09.19 u 23:05

Granada je sasvim zasluženo savladala Barselonu na svom terenu, rezultat je bio 2:0 (1:0).

Katastrofalan početak sezone nastavlja se za katalonski tim, a novi ‘šamar’ doživeli su u Granadi. Da će ovo biti još jedno košmarno veče za njih, video se već u drugom minutu meča.

Tačnije, igrao se 63. sekund kada je Granada povela golom Aziza, a posle katastrofalne greške Žuniora Firpa i akcije domaćih po desnoj strani.

Ništa Barsi nije polazilo za nogom u ovom duelu, čak ni kada je na startu drugog poluvremena u igru ušao i Lionel Mesi, a na terenu pored njega bili još i Antoan Grizman i Luis Suarez.

Nešto definitivno ne štima u timu Ernesta Valverdea kome se ozbiljno drma klupa posle ovog poraza.

Njega je potvrdio Vadiljo u 66. minutu iz jedanaesterca, a posle neshvatljive odluke Artura Vidala da igra rukom u svom kaznenom prostoru.