0

PLS: Metalac je ‘neprijatan’ domaćin, u Milanovcu je palo i Žarkovo

Objavljeno: 21.09.19 u 21:20

Odigran je najveći broj utakmica desetog kola Prve lige Srbije, a domaćini su bili prilično uspešni.

Samo na jednom meču slavili su gosti, i to je učinila Kolubara na gostovanju OFK Bačkoj rezultatom 2:0 (1:0). Reklo bi se rutinska pobeda jer je goste u vođstvo doveo Đorđe Đenić u 12. minutu, a trijumf je potvrdio njegov imenjak Mihailović u 82. minutu.

U poslednjem terminu Metalac je na svom terenu savladao Žarkovo i tako se vratio na vrh tabele koji sad deli sa Dinamom iz Vranja.

Trijumf timu Aleksandra Stankovića doneo je Katanić golom u 33. i Vranjanin u 72. minutu. Dinamo je u Vranju danas bio bolji od Budućnosti iz Dobanovaca sa 2:0.

Pobedu je ostvarilo i Smederevo protiv Zemuna sa 2:1, dok su Radnički iz Pirota i Novi Pazar remizirali sa 1:1, kao i Radnički iz Kragujevca sa Trajalom rezultatom 0:0.