0

PREMIJER LIGA: Bornmaut pobedio Sautempton i izbio na treće mesto (VIDEO)

Objavljeno: 20.09.19 u 23:20

U prvoj utakmici 6. kola Premijer lige slavili su gosti

Došli su do vođstva gosti već u 10. minutu. Riko je izveo korner, a holanđanin Natan Ake je bio najviši u skoku i uspeo je da donese vođstvo gostima. Biling je oštrim centaršutom po zemlji pronašao Vilsona, koji je uspeo da povisi na 2:0 u 35. minutu.

Adams je oboren u šesnaestercu u 52. minutu, Džejms Vord Praus sigurno je izveo slobodnjak poslavši loptu u jednu, a golmana u drugu stranu. Nakon neverovatne greške odbrane posle ispucavanja golmana Ramsdejla lopta je pala ispred šesnaesterac, na nju su krenuli Vestgard i golman Gan nije reagovao adekvatno, Kalum Vilson uspeo je da dođe do lopte za konačnih 3:1.