0

PREMIJER LIGA: Bornmaut slavio protiv Evertona

Objavljeno: 15.09.19 u 17:33

Fudbaleri Bornmauta osvojili su tri boda u petom kolu engleske Premijer lige pošto su na domaćem terenu bili bolji od Evertona sa 3:1.

„Trešnjice“ su bolje ušle u meč i zasluženo povele u 23. minutu kada je Kalum Vilson zatresao mrežu nakon odbitka iz kornera, no na poluvreme se ipak otišlo nerešenim rezultatom.

Izjendačenje „karamelama“ doneo je Dominik Kalver-Luin u 44. minutu meča.

Imao je Everton terensku inicijativu u drugom poluvremenu što je domaćin iskoristio da ponovo stigne do prednosti u 67. minutu preko Rajan Frejzera koji je deset minuta pre toga ušao u igru.

Već u 72. minutu bilo je 3:1, strelac svog drugog gola bio je Vilson koji je tako otklonio svaku dilemu oko pitanja pobednika na ovom meču.