1

BUNDESLIGA: Bajern remizirao pred meč sa Zvezdom

Objavljeno: 15.09.19 u 00:06

Fudbaleri Bajerna remizirali su u četvrtom kolu Bundeslige Nemačke sa ekipom Lajpciga rezultatom 1:1.

Odlično su Bavarci otvorili meč pošto su već u trećem minutu poveli golom Roberta Levandovskog.

„Bikovi“ nisu odustajali od namere da iz kontranapada ugroze aktuelnog prvaka Nemačke, ali su na kraju poluvremena ipak uspeli da stignu do izjednačenja.

Penal za domaćina u trećem minutu nadoknade u gol je pretvorio Emil Forsberg.

Imale su dve ekipe svoje šanse da povedu u drugom poluvremenu, Lajpcig je pretio preko Mukijelea, Vernera i Sabicera, dok je je ekipa Nika Kovača imala prilike da ugrozi gol domaćina preko raspoloženog Komana.

Na kraju zaslužena podela bodova, Lajpcig je ostao lider Bundeslige sa 10 bodova, dok je Bajern treći sa dva boda manje.

Ne baš idealna uvertira za Bavarce koji naredne nedelje dočekuju Crvenu zvezdu u Ligi šampiona.

Lajpcig – Bajern 1:1 (STATISTIKA MEČA)