0

SUPERLIGA KINE: Zahavi preokretom doneo pobedu Piksiju i Gvanžuu!

Objavljeno: 14.09.19 u 17:26

Danas su odigrane dve utakmice u Superligi Kine

Ljubitelji fudbala u Srbiji sa posebnom pažnjom prate Gvanžu RF koji sa klupe predvodi Dragan Stojković Piksi. Nema sumnje da je ekipi prijala pauza, prvenstvo su nastavili pobedom koju im je doneo Zahavi sa dva pogotka.

Gvanžu RF – Tjanjin Tianhaj 2:1

Nije počelo najbolje po domaćina. Jang Žu je doneo prednost gostima već u 18. minutu. gosti su presrli pas koji je išao ka beku domaćeg tima, lopta je stigla u šesnaesterac, gde je štoper Gvanžua nespretno reagovao, Jang Žu iskoristio je grešku i iz peterca šutirao za 0:1. Lu Lin je u 42. minutu izveo korner, odličnim centaršutom pronašao je Erana Zahavija koji je izjednačio. Tang Miao je uputio centaršut po zemlji u 90. minutu pronašao je Zahavija koji je doneo prednost i na kraju pobedu domaćinu.

Henan Jianje – Hebei 4:1

Henan je savladao Hebei ubedljivim rezultatom 4:1 Gosti su se današnjim porazom približili dnu tabele. Dok je Henan na sigurnoj sredini. Čau je doneo prednost domaćinu u 11. minutu, Van Šanguan je uspeo devet minuta kasnije da povisi na 2:0. Nastavilo se isto u drugom poluvremenu. Geng Žui je u 55. minutu poviso na 3:0 na dodavanje Čaua, da bi dva minuta kasnije basogog povisio na 4:0. Jang Žipeng je uspeo da smanji na 4:1 u 84. minutu.