0

PREMIJER LIGA: Šamar šampionu, Norič savladao Mančester Siti!

Objavljeno: 14.09.19 u 20:56

Fudbaleri Noriča savladali su Mančester siti sa 3:2 u poslednjem meču Premijer lige u subotnjem programu.

U ostalim današnjim mečevima favoriti su opravdali svoju ulogu, a jedini koji je ‘pao’ bio je šampion.

Već u 18. minutu Meklin je doneo vođstvo Noriču. Buendia je izveo odlično korner, a Meklin je bio najviši u skoku i glavom je poslao loptu u mrežu Mančestera. Samo deset minuta kasnije Puki je povukao kontru, Kantvel se priključio, Puki mu je poslao loptu, a on je imao lak posao da povisi na 2:0.

Kun Aguero je na proigravanje Silve u 45. minutu uspeo da smanji na 2:1. Silva je centrirao po desnoj strani, glavom je loptu poslao u mrežu.

Nakon pet minuta drugog poluvremena Puki je uspeo da unovči proigravanje Buendie i povisi na 3:1. Odolevali su pritiscima domaći igrači sve do 88. minuta, Rodri je na dodavanje Gabriela Hesusa uspeo da smanji na 3:2, ujedno je postavio i konačan rezultat.

NORIČ – MANČESTER SITI (STATISTIKA MEČA)