0

PREMIJER LIGA: ‘Pevci’ ubedljivi protiv Kristal Palasa ‘sedmica’ Vulvsa i Čelsija!

Objavljeno: 14.09.19 u 18:16

Odlične fudbalske predstave priređene su danas u Premijer ligi

Mančester Junajted savladao je Lester minimalnim rezultatom 1:0. Totenhem je sa 4:0 slavio protiv Kristal Palasa, dok je Čelsi na gostovanju Vulverhemtonu priredio pravu goleadu.

Mančester Junajted – Lester 1:0 (STATISTIKA MEČA)

Domaći tim ponovo se mučio, ali je ovog puta imao sreće sa bele tačke za razliku od nekoliko prethodnih mečeva. Jedini gol na meču postigao je Markus Rašford sa bele tačke u 8. minutu. Viđena je dosta ujednačena utakmica na obe strane, s tim da je blagu prednost u posedu lopte imala poražena ekipa.

Totehnem – Kristal Palas 4:0 (STATISTIKA MEČA)

Pevci su dočekali Kristal Palas u današnjoj utakmici. Posao su završili već nakon 45 minuta. Son Heung Min je postigao prvi gol u 10. minutu, Van Anhold je jedanaest minuta kasnije uspeo da postigne nesretni autogol, te je prednost Totenhema brzo otišla na 2:0, samo dva minuta kasnije Son Heung Min je postigao svoj drugi gol na meču i povisio je na 3:0, da bi Erik Lamela na dodavanje Kejna u 42. minutu postavio konačan rezultat 4:0.

Vulverhemton – Čelsi 2:5 (STATISTIKA MEČA)

Fudbaleri Vulverhemtona nisu uspeli da pobede ni nakon pet kola. Nakon tri remija danas su zabeležili drugi poraz u nizu i nalaze se na pretposlednjoj poziciji na tabeli. Dok čelsi igra toplo hladno, ima dve pobede, dva remija i poraz sa gol razlikom 11:11. Tomori je postigao prvi pogodak u 31. minutu, Abraham je posle tri minuta povisio na 0:2, da bi isti igrač u 41. minutu postigao svoj drugi pogodak na meču i nakon prvog poluvremena postavio je rezultat 0:3. U nastavku se ništa nije promenilo. Abraham je već u 55. minutu potvrdio svoju odličnu partiju trećim pogotkom za ‘plavce, a u 69. minutu postigao je i autogol i smanjio je na 1:4. U 96. minutu Maunt je postavio konačnih 1:5.