PLS: Poraz Metalca, slavili Kabel i Bačka, Smederevo kreće u seriju (VIDEO)

Objavljeno: 14.09.19 u 21:19

U prvoj ligi Srbije odigrane su četiri utakmice u 9. kolu

U petak je Sinđelić poražen od Smedereva, dok su danas slavili Kabel, Bačka i Zlatibor

Sinđelić – Smederevo 1:3

Smederevo je u prvih šest kola Prve lige Srbije zabeležilo šest poraza. Sada su oklopnici u novoj seriji, seriji od tri pobede. Gosti su do trijufa došli sa tri brza gola u drugom poluvremenu, posle daleko mirnijih prvih 45 minuta. Smederevci su pogađali u 51. minutu preko Đorđevića, dok je dva puta strelac bio Mirkov 54. i 67. minutu. Do kraja Sinđelić je postigao samo počasni pogodak u 90. minutu, strelac je bio Tomović .

Budućnost D. – Kabel 0:1

U utakmici u Dobanovcima slavili su gosti, iako su domaćini igrali angažovano i željno pobede, Kabel je na kraju slavio minimalcem. Faruk Bihorac bio je strelac gola u 47. minutu.

Trajal – OFK Bačka 0:2

Prošlogodišnji superligaš nije se mnogo mučio na gostovanju u Kruševcu. Već u prvom poluvremenu u 7. minutu Krsta Đorđević doneo je prednost Bačkoj. Isti igrač je povisio na 2:0 u drugom poluvremenu u 56. minutu.

Zlatibor – Metalac 1:0

U poslednjem meču dana na stadionu ‘Švajcarija’ Zlatibor je dočekao Metalac iz Gornjeg Milanovca, do sada odlični Gornjomilanovčani poraženi su minimalnim rezultatom 1:0. Strelac jedinog gola na meču bio je Đokić Milan u 65. minutu