0

LA LIGA: Barsa ima novo čudo od deteta, slavio Viljareal, Atletiko poklekao!

Objavljeno: 14.09.19 u 23:46

U preostalim mečevima Primere pljuštali su golovi

Posebno uzbudljivo bilo je u Barseloni, gde su navijači na ‘Kamp nou’ imali prilike da na delu vide novog Nejmara, talentovani šesnaestogodišnjak Ansuname Fati zatresao je mrežu i bio asistent u ubedljivoj pobedi 5:2. protiv Valensije.

Leganes – Viljareal 0:3 (STATISTIKA MEČA)

Leganes je dočekao ekipu Viljareala u 4. kolu Primere. Gosti polako hvataju ritam i prvom pobedom uz poraz i dva remija nalaze se na osmoj poziciji na tabelli. Santi Kazorla je u 26. minutu pronašao zaboravljenog Morena koji je lepo plasiranom loptom savladao golmana. Nakon centaršuta po zemlji sa leve strane, Silva je poslao loptu u svoju mrežu za 0:2. A večeras odlični moreno je na proigravanje Ekambija u 93. minutu postavio konačnih 0:3.

Real Sosijedad – Atletiko Madrid 2:0 (STATISTIKA MEČA)

Mirno je bilo u prvom poluvremenu. U nastavku meča usledila su tri minuta koja su rešila pitanje pobednika. Prvo je Merino odlično našao Martina Odegarda u 58. minutu za 1:0, a u 61. je Naćo Monreal solo akcijom postavio konačan rezultat 2:0. Uprkos porazu Atletiko Madrid je ostao na prvom mestu na tabeli.

Barselona – Valensija 5:2 (STATISTIKA MEČA)

Već u drugom minutu Barselona je došla do vođstva odličnog šesnaestogodišnjaka Ansuname Fatija. De Jong je pronašao talentovanog Fatija, a on nije imao problem da savlada čuvara mreže. Pet minuta kasnije, Fati je uzvratio uslugu i pronašao De Jonga. U 27. minutu Rodrigo je proigrao Gameira za 2:1. Mirno je bilo do kraja prvog poluvremena. Pike je posle samo šest minuta drugog poluvremena uvećao na 3:1. Luis Suarez se vratio na teren, ušao je umesto mladog Fatija, nedugo zatim zatresao je mrežu za 4:1, a potom u 82. minutu postigao je još jedan pogodak i povisio na 5:1, odlično ga je pronašao Grizman. U drugom minutu nadoknade Čeršejev je pronašao Gomeza koji postavlja konačnih 5:1. Nakon remija protiv Osasune Barselona je danas u potpunosti proradila i opravdala ulogu favorita.