1

BURNO U NIŠU: Žestok sukob Kosanovića i Lalatovića, pa je palo isključenje i ‘šou’ dobro poznatog lica na ‘Čairu’! (VIDEO)

Objavljeno: 13.09.19 u 19:12

Posle prvih 45 minuta derbija 8. kola Superlige na ‘Čairu’, rezultat između Radničkog i Vojvodine je 1:1.

U finišu prvog poluvremena došlo je do sukoba između Milorada Kosanovića i Nenada Lalatovića, dvojice trenera, koji su ušli u sukob zbog naizgled bezazlene situacije.

Sporan je bio jedan faul koji je tražio trener Vojvodine, a odgovorio mu ‘domaćin’ Kosanović. Usledila je žestoka reakcija Lalatovića zbog čega je dobio isključenje.

Potom je počeo da gestikulira na različite strane, da bi prešao preko celog terena i posle nekoliko minuta bure konačno napustio igralište.

(Izvor: youtube / HOT SPORT)