0

USPEŠNA PROVERA: Radnik iz Surdulice slavio protiv Sileksa

Objavljeno: 07.09.19 u 21:08

Fudbaleri Radnika iz Surdulice odigrali su u reprezentativnoj pauzi pripremnu utakmicu sa ekipom Sileksa

Ekipa iz Surdulice savladala je ekipu iz Severne Makedonije Sileks iz Kratova rezultatom 2:1.  Mirno je bilo u prvom poluvremenu, svi golovi postignuti su u drugom delu.

Prvo je Marković u 60. minutu doneo prednost Radniku , da bi Ivanovski izjednačio u 82. minutu, a Stevanović je pet minuta kasnije postavio konačnih 2:1. Obe ekipe igrale su u kombinovanim sastavima, te su igrači sa manjom minutažom dobili priliku da pokažu koliko se na njih može računati u nastavku sezone.