0

RASTE INTERESOVANJE: Ramdedović odličan na debiju za Crnu Goru! Uspešna i proba u Moskvi

Objavljeno: 05.09.19 u 12:07

Mladi fudbaler Novog Pazara Belmin Ramdedović nastavlja da pruža dobre partije.

Odlična fudbalska predstava mladom fudbaleru donela je poziv u reprezentaciju Crne Gore. Ramdedović je odigrao 35 minuta u utakmici protiv Luksemburga koja je završena rezultatom 1:1.

Mnogo mi znači to što sam dobio priliku da debitujem u reprezentaciji Crne Gore. Odigrao sam 35 minuta, a sve zadatke koji su stavljeni pred mene obavio sam bez greške. Ovo je jedno veliko iskustvo za mene. Očekujem da ću nastaviti da igram za reprezentaciju i da ću što veču pomoć pružiti timu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo – počeo je Ramdedović.

Mnogi evropski klubovi pokazuju interesovanje za talentovanog igrača, poslednji u nizu jeste CSKA iz Moskve.

Bio sam na probi u CSKA i sve je proteklo u najboljem redu. U debitantskoj utakmici sam postigao i gol za pobedu. Postoji nekoliko ponuda za Španiju, razmotriću sve opcije i odlučiti gde ću nastaviti karijeru – ističe talentovani Belmin Ramdedović.