0

SUPERLIGA SRBIJE: Spartak ‘ukrotio zmajeve’, Radnik izvukao bod u Šapcu (VIDEO)

Objavljeno: 31.08.19 u 22:05

Večeras su odigrana još dva meča Superlige Srbije, jednu pobedu je odneo domaćin, dok u drugom meču nije bio pobednika.

Spartak iz Subotice i Voždovac nastavili su da igraju po principu toplo-hladno. ‘Golubovi’ su na svom terenu u Subotici sa 2:1 pobedili ‘zmajeve’ iz Beograda.

Spartak je poveo već u 5. minutu golom Denkovića. Radost ‘Marinaca’ trajala je svega deset minuta, jer je Krasić posle akcije Nišića i Mašovića izjednačio na 1:1. ‘Zmajevi’ su do gola mogli u 26. minutu kada je Lasickas asistirao do Nišića, ali ovaj šutirao pravo u Ostojića.

Subotičani su novi gol dali već na startu drugog poluvremena. Igrao se 46. minut kada je Maričić pogodio. Voždovac je zapretio preko Nikolića iz slobodnog udarca, ali je Ostojić bio na mestu. Za kraj vezista ‘zmajeva’ je izveo još jedan ‘slobodnjak’, ali je lopta završila na prečki. Na kraju pobeda Spartaka iz Subotice.

Mačva je u Šapcu povela protiv Radnika iz Sudrulice u 27. minutu preko Jovanovića. U 75. minutu domaćin je ostao bez jednog igrača, pošto je isključen Marić zbog drugog žurog kartona. Brojčanu prednost Radnik je iskoristio u 92. minutu kada je Bojić izjednačio na 1:1.

SPARTAK – VOŽDOVAC 2:1 (STATISTIKA)