0

PRIMERA: Novi ‘kiks’ Barselone, ovoga puta u Pamploni, Fati sa 16 godina pogodio za Blaugranu…

Objavljeno: 31.08.19 u 19:07

Barselona je nastavila da prosipa bodove na startu Primere, sa drugog gostovanja se vraća sa smo jednim bodom.

Nema Mesija i Suareza nema ni moćne Barselone. Sa dva ova sezonska gostovanja Katalonci su u na ‘Nou kamp’ odneli samo bod od mogućih šest. Prvo su na startu poraženi od Atletik Bilbaa, a sada su odigrali samo 2:2 sa Osasunom.

Povratnik u Primeru poveo je u 7. minutu kada je Lamas centrirao sa desnog boka, a Tores uhvatio sjajan volej za 1:0. Barsa je bila neutralisana totalno, te je tim iz Pamplone lako odbranio prednost u prvih 45 minuta.

Barselona je do izjednačenja stigla u 51. minutu i to posle akcije svojih ‘junoša’. Mladi Perez je centrirao, a 16-godišnji Fati glavom pogodio za 1:1. Perez je 13 minuta kasnije ponovo asistirao, a ovoga puta prednost Blaugrani doneo je Artur. Osasuna je do boda stigla u 81. minutu iz penala preko Toresa.