0

PREMIJER LIGA: ‘Đavoli’ se ispucali, Vestergard im ukrao dva boda (VIDEO)

Objavljeno: 31.08.19 u 15:52

Fudbaleri Mančester junajteda gostovali su Sauthemptonu u okviru utakmice četvrtog kola Premier lige.

Već na samom početku utakmice došlo je do prave borbe oba tima, koji su pošli sa ciljem da pobede ovaj meč.

Danijel Džejms je na odličnu asistenciju MekTominaja već u desetom minutu snažnim udarcem poslao loptu u gornji desni ugao gola. Posle deset minuta je Aron Van-Bisaka bio u odličnoj prilici da poveća prednost na 2:0, ali je bio nemoćan i sa pet metara promašio gol preko prečke.

U 58. minutu drugog poluvremena, Vestergard (Sauthempton) je uspeo da preskoči Lindelofa (Man. junajted) i glavom postigne svoj prvi gol u Premijer ligi.

Pokušao je Junajted da zapreti snažnim udarcima ka golu Sauthemptona, ali nikako nije mogla da pronađe recept protiv sjajnog golmana Angusa Gana. Čuvar mreže je svojim sjajnim paradama definitivno zaslužio titulu igrača utakmice.

Sauthempton: Gan, Danso, Vestegard, Bednarek, Soares, Romeu, Hjojberg, Bufal (Armstrong, Brouvs, Ings (Jošida), Adams (Long).

Mančester junajted: David DeHea,  Mektominaj (Grinvud 82), Lindelof, Megvajer, Jang, Pogba, Džejms, Mata (Matić), Pereira (Lingard), Rašford.

Sautempton – Mančester junajted (STATISTIKA)