0

ODLIČAN PET: Ništa novo, Mitrović i večeras rešeta u dresu Fulama (VIDEO)

Objavljeno: 30.08.19 u 21:58

U utakmici 6. kola Čempionšipa sastaju se Kardif i Fulam, trenutno je 1:1, a srpski navijači imaju čemu da se raduju.

Nije najbolje počelo po goste. Poveo je Kardif u 42. minutu golom Džoša Marfija. Tri minuta kasnije aktivirala se srpska haubica i nastavila da rešeta mreže širom Engleske.

Srpski Fudbaler Aleksandar Mitrović krunisao je prelepu akciju Fulama golom u 45. minutu i na taj način doneo je mir pred pauzu ekipi sa ‘Krejven kotidža‘.

View this post on Instagram

A post shared by HOTSPORT (@_hotsport) on

Kardif – Fulam (STATISTIKA MEČA)

Pred utakmice Srbije u kvalifikacijama za EP 2020. posebno raduje što je reprezentativac naše zemlje postigao pet pogodaka u isto toliko odigranih mečeva za Fulam. Poslednji u nizu njegovih golova pogledajte ispod.