0

SERIJA ‘A’: Neverovatan triler u Firenci, Milenković strelac, debitovao Riberi, palo sedam golova (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.19 u 23:10

U poslednjem meču Serije A u današnjem programu viđen je pravi triler pun uzbuđenja.

Sastali su se Fiorentina i Napoli, a debi odličnog Frenka Riberija pokvario je poraz. Na kraju, Fiorentina – Napoli 3:4

U timu Fiorentine mesto su pronašli Dušan Vlahović i Nikola Milenković. Prvu šansu stvorio je nekadašnji napadač Partizana Dušan Vlahović. Pokušao je na početku meča atraktivno da proigra Keizu ali je odbrana odlično reagovala.

Nakon igranja rukom Zjelinkskog domaći su dobili jedanaesterac, a odličan je sa bele tačke bio Pulgar.

Niotkuda je Napoli izjednačio u 38. minutu. Drajs Mertens je odlično odigrao leđima ka golu, izbacio je Germana Pezelu i sjajnim udarcem krunisao lepu akciju, Bartlomej Dragovski je bio nemoćan u toj situaciji.

Pet minuta kasnije Insinje je sa bele tačke doneo preokret Napoliju pre odlaska na poluvreme.

Nije manjkalo uzbuđenja ni u nastavku Nikola Milenković je odlično iskoristio dodavanje Pulgara i poravnao je rezultat. Nije dugo trajala radost domaćina Kaljehon je u 56. minutu ponovo doneo vođstvo Napoliju.

Kevin Princ Boateng je u 65, minutu ponovo uspeo da izjednači, ali Insinje je drugim golom na večerašnjem meču postavio konačnih 3:4. U završnici meča dobio je priliku i Frank Riberi da debituje, odigrao je 13 minuta za novi tim.