0

PRIMERA: Sjajna Sevilja, Levante ‘iz dvojke u keca’ protiv Viljareala

Objavljeno: 24.08.19 u 00:10

Drugo kolo španskog prvenstva otvoreno je sa dve vrlo interesantne utakmice i pobedama Sevilje i Levantea.

U prvoj utakmici današnjeg programa Sevilja je gostovala Granadi i odigrala je vrlo dobar meč. Iako je slavila samo sa 1:0, svom rivalu nije dozvolila nijedan šut u okvir njenog gola.

Trenutak odluke viđen je u 52. minutu, kada je Džordan dobro ispratio kontru koju je sam inicirao i zatresao mrežu za važan trijumf Sevilje.

U drugoj utakmici viđena su tri pogotka i preokret ‘iz dvojke u keca’. Viljareal je u predgrađu Valensije poveo protiv Levantea već u trećem minutu kada je strelac bio Moreno.

‘Žuta podmornica’ je čak, može se reći, bila bolji rival večeras i imala veću kontrolu igre, ali je domaćin sa dva pogotka iz penala u drugom poluvremenu uspeo na volšeban način da preokrene i slavi pobedu.

Oba gola sa ‘bele tačke’ postigao je Rodžer i tako Levanteu doneo prve bodove u novoj sezoni.