0

BUNDESLIGA: Bajern slavi Levandovskog, Nastasić odigrao ceo meč (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.19 u 20:54

Posle remija u 1. kolu Bundeslige sa Hertom ceh je platio Šalke. Bavarci su ubedljivo slavili sa 3:0.

Posle remija u prvom kolu, lakše nego što se očekivalo Bajern iz Minhena savladao je Šalke u Gelenkirhenu. Kingsli Koman je napao po levom krilu u 20. minutu, uspeo je da iznudi jedanaesterac, a sa bele tačke bio je precizan Robert Levandovski. Imali su gosti još nekoliko šansi, ali nisu igrači Bajerna bili precizni. Igrao se 50. minut, a tada je usledila ‘magija.

Robert Levandovski je izveo slobodan udarac sa više od dvadeset metara, raspalio je po lopti, koja je završila u gornjem desnom uglu, bez ikakvih šansi da ‘skine’ šut bio je golman domaćeg sastava. Ponovo je Levandovski bio egzekutor u 75. minutu. Kingsli Koman je pronašao Levandovskog po desnoj strani, a fudbaler Bajerna postavio je konačnih 3:0.