U vremenu odigravanja utakmice Jang Bojs – Crvena zvezda u blizini Knina napadnuto je nekoliko osoba koji su u kafiću gledali utakmicu i navijali za Crvenu zvezdu

Napad na Srbe se dogodio u kafiću ‘Bufet Petko’ kako prenose mediji upalo je petnaestak maskiranih osoba, a među gostima su bili i žene i deca. Pet osoba, uključujući vlasnika kafića završili su u bolnici, a među hospitalizovanima je i devetogodišnji mališan.


Tim povodom oglasio se i predsednik Crvene zvezde Svetozar Mijailović.

Fudbalski klub Crvena zvezda je duboko razočaran činjenicom da su njegovi navijači u mestu Uzdolje kod Knina napadnuti dok su pratili meč našeg kluba sa ekipom Jang bojs. Crvena zvezda je klub koji se uvek zalagao za fer-plej, a samim tim da svakom navijaču bude dozvoljeno da iskaže svoju navijačku pripadnost. Naš klub ovim putem šalje podršku povređenim navijačima i nudi svu neophodnu pomoć, a od nadležnih organa traži da što pre budu otkriveni i procesuirani počinioci ovog kukavičkog napada – rekao je predsednik Crvene zvezde Svetozar Mijailović.

Crvena zvezda