0

‘ZAPALIO’ MADRID: Majstor Žoao Feliks i prodor o kom priča cela Evropa – uživajte! (VIDEO)

Objavljeno: 19.08.19 u 11:45

Novi as Atletiko Madrida, plaćen Benfiki celih 120.000.000 evra, već u prvoj utakmici u Primeri napravio je ‘dar-mar’ odbrani Hetafea.

Atletiko Madrid sinoć je, mnogi bi rekli u svom stilu, savladao Hetafe sa 1:0. ‘Minimalac’ je doneo Alvaro Morata golom u 23. minutu, ali je potez utakmice napravio novajlija iz Benfike, supertalentovani Portugalac Žoao Feliks.

U 55. minutu je uzeo loptu na oko 30 metara od svog gola i krenuo u nezadrživi juriš ka golu rivala. Odneo je loptu celih 70 metara i onda bio oboren u kaznenom prostoru za čist jedanaesterac.

Njega, međutim, nije iskoristio Alvaro Morata, ali je ostao upamćen ovaj majtorski prodor Feliksa.