0

FOTO-UBOD: Neviđeni rezultat u Makedoniji! Bregalnica pregazila Novo Crnilište, 16 golova u drugom poluvremenu (FOTO)

Objavljeno: 19.08.19 u 23:27

Makedonski fudbalski drugoligaš Bregalnica iz Štipa danas je slavila protiv niželigaša Novo Crnilište sa 22:0 (6:0) u utakmici prvog kola Kupa Severne Makedonije.

Utakmica je odigrana na gradskom stadionu u Štipu, a formalni domaćin bila je ekipa Novo Crnilište. Taj tim takmiči se u opštinskoj ligi Prilep.

Nisu imali igrači Bregalnice milosti, a posebno su eksplodirali u drugom poluvremenu u kome su postigli neverovatnih šesnaest pogodaka. Prosečno jedan na 2.8 minuta.

Tom ubedljivom pobedom postavljen je novi rezultatski rekord u makedonskom fudbalskom prvenstvu, posle svojevremene pobede Vardara nad Rudarom od 16:1 i pobede Rabotničkog od 15:0 u prvom kolu Kupa pre 10 godina.