1

ŠESNAESTOGODIŠNJI MAJSTOR: Bravura mladog Stevanovića protiv Rada za 2:0 (VIDEO)

Objavljeno: 18.08.19 u 20:35

Partizan u drugom poluvremenu vodi sa 2:0 protiv ekipe Rada.

Odlično igraju crno-beli u drugom poluvremenu i samo je bilo pitanje kada će postići drugi gol protiv ekipe sa Banjice. ‘Građevinari’ su u drugom poluvremenu uspeli da upute tek prvi šut ka golu Partizana, a crno-beli su nadogradili igru iz prvih 45. minuta i bilo je samo pitanje kada će duplirati svoju prednost.

To im je pošlo za ‘nogom’ u 65. minutu kada je šesnaestogodišnji Filip Stevanović u maniru velikih svetskih napadača promešao nakon solo akcije odbranu Rada i uvećao prednost crno-belih na 2:0. Pogledajte i sami njegovu majstoriju.