0

PRIMERA: Šok na startu, veteran Aduric ‘makazicama’ uništio Barsu (VIDEO)

Objavljeno: 16.08.19 u 23:10

Šok na startu španske Primere, Atletik Bilbao je na ‘San Mamesu’ sa minimalnih 1:0 pobedio Barselonu.

Ništa novo u Barseloni, nema Mesija, nema dobrih rezultata. Argentinac nije bio spreman da istrči večeras na stadion u Baskiji, a Katalonci predvođeni Suarezom i Grizmanom su pali od Atletika – 1:0.

Počelo je šansom za Baskijce u 7. minutu, Vilijams je imao zicer, ali je Ter Štegen sjajno intervenisao. Bezonogi napadač Atletika je imao novu šansu u 15. minutu, ali je ponovo Nemac bio sjajan na golu. Barselona je uzvratila u 33. minutu kada je pokušao Suarez, ali je lopta pogodila stativu. Minut pre kraja prvog poluvremena Rafinja je pogodio prečku.

Drugo poluvreme su oba tima odigrala kao da su bez snage. Barselona nije stvorila nijednu šansu. Atletik jeste jednu i iskoristio je. Neugo pre gola, tačnije samo minut ranije, Aduric (38) je ušao u igru i ‘makazicama’ pogodio za konačnih – 1:0.