0

IDEMO ISPOČETKA: Bes zbog penala, proglašena je nova ‘Zvezdina zvezda’, pa ‘hladan tuš’! (TVITOVI)

Objavljeno: 13.08.19 u 20:46

Posle prvih 45 minuta Kopenhagen i Crvena zvezda su u potpunosti poravnati na ‘Parken areni’ protiv Kopenhagena.

Tek što je počela utakmica, u prvom minutu, nije dosuđen jedanaesterac za Crvenu zvezdu, iako je bilo evidentno da je Zeka nagazio na nogu Mirku Ivaniću.

Delije su zbog toga bile veoma ljute na litvanskog sudiju, ali i UEFA. Međutim, ubrzo su slavile gol Ričmonda Boaćija u brojnim komentarima na društvenim mrežama.

A onda je u 45, minutu Ndoji postigao gol za 1:1 i sada je sve na ‘nuli’, jer je izjednačen rezultat iz Beograda.