0

SLS: Vojvodina deklasirala Radnik, Spartak bolji od Proletera

Objavljeno: 11.08.19 u 22:27

Kompletirano je četvrto kolo Superlige Srbije, pobedama gostiju u Bačkoj Palanci i Surdulici.

Proleter iz Slane Bare je Spartak iz Subotice dočekao na stadionu u Bačkoj Palanci i doživeo je poraz, a jedini gol postignut je iz jedanaesterca.

Penal za ‘golubove’ uspešno je realizovao Denković u 45. minutu i time doneo tri boda Subotičanima.

U drugoj utakmici poslednjeg termina ove četvrte runde, Vojvodina je ostvarila najubedljiviju pobedu. Radnik iz Surdulice je bio potpuno inferioran pred četom Nenada Lalatovića i deklasiran je sa čak 4:0.

Domaćina je načeo Eze u 17. minutu, a samo dva minuta kasnije Gemović je duplirao vođstvo ‘lala’. Nije se mnogo čekalo i na treći gol, u 26. minutu mrežu je zatresao i Matić.

Radnik je već tada bio u potpunosti slomljen, a do kraja meča videli smo još jedan pogodak u mreži Surduličana, strelac je bio Zukić sedam minuta pre kraja utakmice.

Vojvodina drži prvo mesto sa maksimalne četiri pobede i igrom koja obećava da će ove sezone biti u samom vrhu Superlige.