0

PENALI NA ‘OLIMPIKU’: Luka Jović igrao jedno poluvreme, gol Kolarova (VIDEO)

Objavljeno: 11.08.19 u 22:48

Roma i Real Madrid odigrali su nerešeno u prijateljskom meču, pa se pristupilo izvođenju jedanaesteraca posle kojih je bolja bila ‘vučica’.

Svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu. Real je dva puta vodio preko Marsela u 16. i Kazemira u 39. minutu, a Roma uzvraćala u 34. preko Perotija i 40. minutu golom Edina Džeka.

Luka Jović u igru je ušao u drugom poluvremenu, ali nije uspeo da se upiše u listu strelaca iako je iamo dve prilike za to.

Sa druge strane, Aleksandar Kolarov odigrao je svih 90. minuta za Romu i čak bio strelac prvog gola iz penala u seriji. Jović nije šutirao za Real.

‘Vučica’ je slavila trijumf posle jedanaesteraca sa 5:4. Odlučujući penal za ‘kraljevski klub’ promašio je Marselo u petoj seriji, pogodivši prečku.