0

SUPERLIGA KINE: Duško Tošić igrao kao da ga je zaposeo duh Lea Mesija, golčinom doneo bod iznerviranom Piksiju (VIDEO)

Objavljeno: 09.08.19 u 16:41

Bilo je jasno da Gvangžu RF očekuje težak posao u utakmici 23. kola Superlige Kine.

Na megdan ekipi Dragana Stojkovića izašao je branilac titule Šangaj SIPG.  Naime, posle centaršuta Guangžua sredinom prvog poluvremena i igranja rukom jednog defanzivca Šangaja, Ma Ning je samo odmahnuo rukom.  Nakon čega je dva puta pregledao Var snimak i na kraju dosudio ofsajd za goste.

Cao Ži je na asistenciju Žu Ženga doveo ipak u vođstvo ekipu Gvangžua u 61. minutu, a osam minuta kasnije Marko Arnautović je sa bele tačke uspeo da poravna na 1:1, a u 78. minutu uspeli su gosti i da povedu golom Hu Jinhanga.

Kada je izgledalo da će tim Dragana Stojkovića upisati poraz na scenu je stupio Duško Tošić. Koji je zaigrao kao da ga je zaposeo duh Leonela Mesija ili Ronalda. Primio je pas Čen Žinhaa, napravio prostor za dribling, prošao je između trojice protivničkih igrača, a potom uspeo da uputi odličan udarac za 2:2.