0

FK Crvena zvezda

CELA SEZONA STAJE U 90 MINUTA: Zvezdaši, evo kako i po kojim cenama do ulaznice za revanš u Danskoj!

Objavljeno: 08.08.19 u 19:23

Fudbaleri Crvene zvezde vode bitku u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona protiv danskog Kopenhagena.

Prvi meč u Beogradu završen je rezultatom 1:1, uprkos vođstvu crveno-belih tokom većeg dela drugog poluvremena Danci su sa bele tačke uspeli da dođu do izjednačenja. Narednog utorka u Kopenhagenu igra se revanš, a cela sezona Crvene zvezde staće u tu utakmicu.

Crvena zvezda Kopenhagen

Crvena zvezda se nada velikoj podršci sa tribina stadiona u Kopenhagenu, a navijači koji žele da putuju na revanš ulaznice mogu kupiti sutra. U prostorijama Zvezdine Revije mogu se kupiti ulaznice za tribinu na kojoj će biti smešteni navijači Crvene zvezde, prodavaće se u periodu od 14 do 16 časova, ulaznice će koštati 20 evra.