0

KVALIFIKACIJE ZA LE: Partizan ako prođe Velšane ide u Tursku (VIDEO)

Objavljeno: 01.08.19 u 22:10

Fudbaleri Partizana su tokom poluvremena saznali ime protivnika u drugom kolu kvlafikacija za Ligu Evrope, evo o kome je reč…

Posle 2:2 u Turskoj činilo se da će crno-beli u Ljubljanu, ali… Malatija mora da se zahvali Albancu Čekićiju. Napadač Olimpije je u 38. minutu zaradio drugi žuti karton, to jest crveni i ostavio je ‘zmajčeke’ na cedilu.

Malatija je tada preuzela inicijativu, ali je i vicešampion Slovenije iamo svoje šanse. Ipak, na kraju je tim iz Tuske slavio golom Jahovića u 77. minutu na centrašut Torea.

Pre toga Malatija je mogla do vođstva preko Bifume koji je u 56. minutu pogodio stativu, dok je za Slovence najveću šansu u 67. minutu promašio Vukušić kada je njegov šut glavom sa pet metara odbranio Franole. Mičel Donald nije igrao za Malatiju.

Partizan ako prođe Konahs dočekaće Turke 8. avgusta u Humskoj u prvom meču trećeg kola kvlafikacija za Ligu Evrope.