0

LIGA EVROPE: Zbog ovoga je Ajntraht doveo Joveljića, prvenac nekadašnjeg napadača Zvezde! (VIDEO)

Objavljeno: 25.07.19 u 22:05

U današnjim mečevima kvalifikacija za Ligu Evrope bilo je dosta uzbuđenja.
Dejan Joveljić je postigao prvi gol  za Ajntraht, Partizan se mučio protiv Velšana, a Čukarički veliča golmana Belića koji je večeras začarao svoju mrežu.

Flora – Ajntraht 1:2

Ajntraht je slavio protiv Flore sa 2:1 u gostima. Ono što raduje navijače sa ovih prostora jeste i gol Dejana Joveljića. Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde postigao je gol za pobedu svog novog tima. Frankfurt je poveo nakon 24 minuta igre. Strelac je bio Toro. Domaći se nisu uzdrmali nakon poraza, te su nastavili da napadaju, a Ainsalu je u 34. minutu postigao gol na asistenciju Konstantina Vasiljeva. Upravo se rezultatom 1:1 otišlo na poluvreme. U nastavku su napadali gosti, ali bezuspešno. Mladi napadač je ušao u igru u 64. minutu i sedam minuta kasnije doneo je prednost Ajntrahtu. Filip Kostić je odigrao ceo meč za Nemce, a Gaćinović je teren napustio u 64. minutu.

CSKA Sofija – Osijek 1:0

Ekipa iz Sofije slavila je minimalnim rezultatom u večerašnjem meču protiv Osijeka. Iako u prvom poluvremenu nismo videli lepršavu igru, za nijansu bolji bili su gosti, Osijek je napadao, imao kontrolu lopte, ali u tvrdom meču nije bilo promene rezultata tokom prvih 45. minuta. Početkom drugog poluvremena Evandro je iskoristio dodavanje Malinova i iz prvog šuta u okvir gola doneo prednost CSKA.

Fudbaleri Partizana slavili su minimalcem na gostovanju Konas KvejuKVAL. ZA LE: Partizan uspeo da razbije bunker Velšana! Partizane, mora to mnogo bolje!, dok je Čukarički sačuvao svoju mrežu na gostovanju favorizovanom Moldeu.

Pjunik – Jablonec 2:1 (2:0)
Ventspils – Gzira 4:0 (1:0)
Gabala – Dinamo Tbilisi 0:2 (0:1)
AEK Larnaka – Levski 3:0 (0:0)
Partizani – Šerif Tiraspolj 0:1 (0:1)
Utreht – Zrinjski 1:1 (0:1)
Čikura – Aberdin 1:1 (0:1)
Honved – Universitatea 0:0